Зібрано 20 грн
Залишилось 0 грн
«Я створюю цей проєкт для того, щоб об’єднати людей із добрими серцями та разом емоційно та фінансово підтримати дітей із порушеннями опорно-рухового апарату, а також започаткувати новий національний рух дитячого бігу», —  запевняє Ольга Богатая, засновниця та організатор першого в Україні благодійного дитячого забігу KIDS RUN DAY-2020.
 

Діти та підлітки від 6 до 16 років з усієї України можуть долучитися до забігу й пробігти обрану дистанцію не заради перемоги, а задля допомоги тим, хто позбавлений можливості бігти разом з ними.

В Україні живе більш ніж 200 тисяч дітей із порушеннями опорно-рухового апарату. Держава, на жаль, не може забезпечити реабілітаційні центри якісним сучасним обладнанням, саме тому ми вирішили допомогти. Плануємо робити проєкт щорічним у кожному місті-мільйоннику.

Запрошуємо вас приєднатися до забігу з глобальною благодійною й соціальною місією. Це буде активний яскравий день для всієї родини. Гостей та учасників чекає яскрава концертна програма, зустрічі та фотосети із зірковими гостями, зони відпочинку, фуд-корти, інтерактивні розваги та безліч подарунків від наших партнерів.

Проєкт підтримують лідери думок, спортсмени, інфлюенсери, а саме: Жан Беленюк, Dan Balan, Open Kids, Камалія, Олег Скрипка, Едгар Камінський, Володимир Остапчук, Анатолій Анатоліч, Міла Єрємєєва та багато інших.

Вік юних марафонців: від 6 до 16 років.

Дистанції - від 1 до 7 км в залежності від вікової категорії.

Долучитися до проєкту можна натиснувши кнопку - Підтримати та зробити благодійний внесок.

Також Ви можете зареєструватися на участь в забігові за цим посиланням https://kiev.ticketsbox.com/event/kids-run-day-pershij-v-ukrayini-dityachij-blagodijnij-zabig.html.

Вартість участі в забігові складає 150 гривень. Усі зібрані кошти будуть направлені на придбання сучасного педіатричного пристрою PRODROBOT для Українського центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України, а також необхідних ходунків у Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю. 

Сила добрих сердець спроможна на справжні дива. Реєструйте своїх дітей, щоб вже зараз вони отримали почесне звання марафонця благодійного забігу KIDS RUN DAY-2020 і змогли розповісти про свої наміри друзям, однодумцям, активним та життєрадісним хлопцям та дівчатам.

Зустрічаємось 17 травня на Трухановому острові!


 

Фондування
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ
Зібрано 20 грн
Ціль грн
Фондувати