Ігри першого етапу змагань Першої Ліги продовжено

7 тур чемпіонату України в Першій Лізі "Рух Молоді-Спортліцей провів на виїзді у Житомирі. Це були матчі у відповідь. Зустрічі проходили на арені ЖДУ ім. Івана Франка.

Матч, який відбувся 19 січня, закінчився з рахунком 95:72 на користь господарів. З перших хвилин Житомир почав свою гру, та перший тайм закінчився 20:09. У другій чверті Біла Церква набрала обертів та закінчили з рахунком 26:25. Наступні два тайми перемога була за БК "Житомир. Лідером у цій грі в команді "Рух Молоді-Спортліцейстав Андрій Чайка який забив 29 очок та зробив більшість підборів та передач.

В неділю 20 січня  команди знов ринулись у бій. Третій тайм був напруженим Біла Церква намагалась зменшити відрив, але на жаль досвіду не вистачило.  Господарі майданчика перемогли з рахунком 98:63. Найкращі результати в цій грі в нашій команді показали Віталій Шиманський який зробив більшість підбирань та Андрій Чайка 19 очок за гру та більшість передач.

Наступний тур буде проходити 26 та 27 січня у Полтаві. Побажаємо нашим баскетболістам перемоги!!